František Šimon Tavík - Most Estacade v Paříži

Lept, 19x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

83126. Most Estacade v Paříži
Dražba ukončena:14.09.2022 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč