František Šimon Tavík - Arabští hrnčíři

Měkký kryt s akvatintou, 27x30 cm. Signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon a monogramováno vlevo dole v tisku TFŠ 44. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

61385. Arabští hrnčíři
Dražba ukončena:15.07.2021 19:31:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč