František Šimon Tavík

62798. Hradčanské zákoutí

popis: Suchá jehla, 32x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou T.F.Šimon, datováno 1939. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír v místě poškozen.

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

zbývá: 11 dnů, 2 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč