František Šimon Tavík - Devant l'borloge

Lept, 20x16 cm. Signováno tužkou vpravo dole T. F. Šimon. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

76680. Devant l'borloge
Dražba ukončena:12.05.2022 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč