František Šimon Tavík - Autoportrét

Olej na plátně, 74x60 cm. Signováno vpravo dole T. F. Šimon. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1877 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 900 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
74226. Autoportrét
Dražba ukončena:30.03.2022 20:22:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč