Tempera, 42x58 cm, signováno vpravo dole Frant. Segert 1977, rám, pasparta, zaskleno.
1930, Mladá Boleslav
Na gymnáziu u malíře Bedřicha Mudrocha, hospitantem na AVU u Nejedlého, absolvoval v roce 1958 AMU, obor jevištní výtvarník. Poté autorem návrhů na 160 výprav. Ve volné tvorbě se věnoval malbě, grafice, navrhl řadu realizovaných mozaik a tapisérií. Jeho dílo zejména v Muzeu Mladoboleslavska - 50 portrétů. Malíř krajiny domova.
Pozn.: Rám poškozen.