Klára Sedlo - V sevření

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vzadu Klára Sedlo 24. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

111701. V sevření
Zbývá:4 dnů, 7 hodin
Konec dražby:29.02.2024 20:35:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:14 000 Kč