František Sadovský - Zasněžená vesnička

Olej na kartonu, 44x55 cm. Signováno vlevo dole Sadovský. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1909 – 1992
Povoláním učitel, věnoval se malířství jako svému koníčku, dosáhl v něm však vysoké úrovně, patří mezi vyhledávané umělce Vysočiny.

61626. Zasněžená vesnička
Dražba ukončena:27.06.2021 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč