František Sadovský

67893. Kovnolut 4 obrazů-česká krajina

popis: 4x olej na kartonu, od 21x31 cm do 22x32 cm. Všechny signovány F. Sadovský. 4x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 8 dnů, 18 hodin

konec dražby: 24.10.2021 20:32:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 15.10.2021 19:47:45 2245
500 Kč 15.10.2021 4:13:46 2237