František Sadovský - Soubor 3 obrazů

Kombinované techniky a olejomalba, rozměry: 11x17 cm; 18x26 cm; 18x35 cm, všechny signovány Sadovský, všechny rámovány.

4597. Soubor 3 obrazů
Dražba ukončena:25.05.2016 20:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 24.05.2016 17:58:56 1101
800 Kč 14.04.2016 13:07:40 604