František Ronovský - Sedící akt

Detail položky

Detail položky

Olej na sololitu, 35x18 cm. Signováno vpravo dole Ronovský 80. Rámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

 

o autorovi: 1929-2006
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. M. Holého a K. Součka. Ve své tvorbě se často zaměřoval na figurální motivy, zobrazoval jak výjevy ze života ve městě, tak z rodinného prostředí. Zachycoval pocity a charaktery svých postav. Paří k významným českým tvůrcům 2. pol. 20. stol. Jeho tvorba se lišila od tehdejšího proudu jak náměty, tak formou. Pracoval s technikou enkaustiky. Jeho díla jsou zastoupena v českých i zahraničních galeriích, z českých např. v Praze, Olomouci, Liberci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 500 000 Kč.

vydraženo
47254. Sedící akt
Dražba ukončena:29.07.2020 20:55:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
14 000 Kč 29.07.2020 20:50:37 797
13 000 Kč 29.07.2020 20:45:52 6056
12 000 Kč 29.07.2020 20:41:47 797
11 000 Kč 29.07.2020 20:38:48 6056
10 000 Kč 29.07.2020 20:38:21 797
9 500 Kč limit (29.07.2020 20:38:10) 6056
9 000 Kč 29.07.2020 20:38:11 797
8 500 Kč 29.07.2020 20:36:32 6056
8 000 Kč 29.07.2020 20:35:44 797
7 500 Kč 29.07.2020 20:33:15 6056
7 000 Kč 29.07.2020 20:32:41 797
6 500 Kč 29.07.2020 20:29:50 6056
6 000 Kč 29.07.2020 20:29:24 2939
5 500 Kč 29.07.2020 20:28:48 797
5 000 Kč limit (29.07.2020 20:28:36) 2939
4 900 Kč 29.07.2020 20:28:37 797
4 800 Kč limit (29.07.2020 20:28:10) 2939
4 700 Kč 29.07.2020 20:27:50 1252
4 600 Kč 29.07.2020 20:23:40 6056
4 500 Kč 29.07.2020 20:19:03 1252
4 400 Kč 29.07.2020 20:18:19 6497
4 300 Kč 29.07.2020 20:17:09 6056
4 200 Kč 29.07.2020 20:09:47 1252
4 100 Kč 29.07.2020 16:01:53 4681
4 000 Kč 29.07.2020 13:20:56 6497
3 900 Kč limit (29.07.2020 11:36:44) 2655
3 900 Kč 29.07.2020 11:36:45 4070
3 800 Kč limit (29.07.2020 10:04:12) 2655
3 700 Kč 26.07.2020 18:45:39 3229
3 600 Kč 26.07.2020 6:30:38 238
3 500 Kč 25.07.2020 17:21:26 3229
3 400 Kč 25.07.2020 0:24:25 238
3 300 Kč 23.07.2020 10:54:39 3229
3 200 Kč 22.07.2020 18:18:30 238
3 100 Kč 19.07.2020 23:33:36 3229
3 000 Kč 19.07.2020 2:11:26 1852
2 900 Kč limit (10.07.2020 18:15:17) 3229
2 900 Kč 10.07.2020 18:15:18 4070
2 800 Kč limit (10.07.2020 18:14:02) 3229
2 700 Kč 10.07.2020 18:14:03 4070
2 600 Kč limit (05.07.2020 8:02:50) 3229
2 500 Kč limit (05.07.2020 8:02:49) 831
1 700 Kč limit (05.07.2020 8:02:36) 831
1 600 Kč 05.07.2020 8:02:37 3229
1 500 Kč limit (01.07.2020 14:52:57) 831
1 400 Kč 01.07.2020 14:52:58 4070
1 300 Kč limit (29.06.2020 16:08:49) 831
1 200 Kč 28.06.2020 18:28:48 529
1 100 Kč 27.06.2020 20:30:07 36
1 000 Kč 26.06.2020 20:47:04 831