František Ringo Čech - Tisícíletá voda v Praze

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vlevo nahoře Ringo 2023. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí položky je autorský katalog.

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme
94927. Tisícíletá voda v Praze
Dražba ukončena:01.06.2023 22:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč