František Ringo Čech - Rodina faraona Achnatona

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo nahoře Ringo 2023. Rámováno.

Pozn.: Svým námětem a barevností unikátní obraz z dílny Ringo Čecha. Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí položky je podepsaný autorský katalog.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

top doporučujeme
114395. Rodina faraona Achnatona
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.04.2024 22:52:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:10 000 Kč