František Ringo Čech

62797. Praha

popis: Litografie, 33x26 cm. Signováno vpravo dole tužkou Frt. Ringo Čech 92. Číslováno 61/200. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

zbývá: 7 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 900 Kč