František Ringo Čech - Moucha lačnící po chlebu

Kresba, 25x20 cm. Signováno vpravo dole Ringo 93. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

37219. Moucha lačnící po chlebu
Dražba ukončena:13.11.2019 20:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 200 Kč