František Ringo Čech - Křest E.T.

Umělecký tisk, 25x25 cm. Signováno vpravo dole fixem Frant. Ringo Čech. Rám, sklo. Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z muzea F.R. Čecha - Ringolandu.

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

83189. Křest E.T.
Dražba ukončena:14.09.2022 22:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč