František Ringo Čech - Hry bez hranic

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vlevo nahoře Ringo 2024. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

112891. Hry bez hranic
Dražba ukončena:28.03.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:28 000 Kč