František Ringo Čech - Gorily

Olej na plátně, 60x60 cm. Signováno vlevo nahoře Ringo 2024. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

115679. Gorily
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:32:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:28 000 Kč