František Ringo Čech - Dobytí severního pólu

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo nahoře Ringo 25. Rámováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 173 000 Kč.

154316. Dobytí severního pólu
Zbývá:27 dnů, 19 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:14:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč limit (30.01.2026 0:17:50) 1705