František Ringo Čech - Barevná Guernica 2

Olej na plátně, 40x70 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 2005, rám.

1943, Praha
Vyučen televizním technikem. Později studia na konzervatoři, kde se učil například na bicí. Bubeník skupiny Olympic. Malíř, grafik, publicista, herec, hudebník a také politik. Je zakladatelem Čechova prozatimního divadla a v letech 1995-1996 řídil Divadlo na Starém Městě.

1917. Barevná Guernica 2
Dražba ukončena:28.01.2015 21:50:48
Vyvolávací cena:12 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč