Olej na plátně, 75x90 cm. Signováno vlevo dole F. Řehořek- Rámováno.
o autorovi: 1890 - 1982
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.