František Řehořek - Luční kvítí

Akvarel, 22x15 cm. Signováno vpravo dole Fr. Řehořek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1890 - 1982
Narodil se v Boskovicích. Studoval odbornou školu sochařskou a kamenickou v Hořicích a AVU v Praze. Tvořil převážně oleje a akvarely.

František Řehořek
88674. Luční kvítí
Dražba ukončena:22.01.2023 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč