František Pouska - Kůň

Olej na překližce, 40x32 cm, signováno vlevo dole Fr. Pouska, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6994. Kůň
Dražba ukončena:25.01.2017 20:50:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 25.01.2017 20:37:16 1277