František Pouska

6994. Kůň

popis: Olej na překližce, 40x32 cm, signováno vlevo dole Fr. Pouska, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.01.2017 20:50:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 25.01.2017 20:37:16 1277