František Pon - Soubor 2 grafických listů

Litografie, 44x33 cm, signovány vpravo dole František Pon 2009, volné listy.

o autorovi: 1942 + 1956
František Pon je společný pseudonym manželů Jitky Baliharové a Oldřicha Přibíka a jejich tempery vznikají střídavě v Poněšicích a v Praze. Jitka Baliharová je původně grafička, pracovala jako výtvarná redaktorka Státního pedagogického nakladatelství, dnes se věnuje výtvarné a literární činnosti. Oldřich Přibík je novinář, působí jak šéfredaktor týdeníku Zemědělec.

16317. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:15.02.2018 20:32:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 300 Kč