Olej na kartonu, 32x23 cm. Signováno vpravo dole F.Pon 2001. Rámováno.
Nejdelší strana: 42 cm
o autorovi: 1942 + 1956
František Pon je společný pseudonym manželů Jitky Baliharové a Oldřicha Přibíka a jejich tempery vznikají střídavě v Poněšicích a v Praze. Jitka Baliharová je původně grafička, pracovala jako výtvarná redaktorka Státního pedagogického nakladatelství, dnes se věnuje výtvarné a literární činnosti. Oldřich Přibík je novinář, působí jak šéfredaktor týdeníku Zemědělec.