František Podešva - Žena v kožichu- Z Velké

Kresba kolorovaná, 47x31 cm. Signováno vpravo dole F. Podešva. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

33767. Žena v kožichu- Z Velké
Dražba ukončena:26.06.2019 20:16:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč