František Podešva

50308. Skicy žen

popis: Kresba, 24x15 cm. Signováno vpravo nahoře Fr. Podešva 40. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893-1979
Narodil se v Sokolnicích u Brna. Studoval AVU v Praze u prof. Bukovce, Preislera a grafiku u prof. Brömseho. Stipendium získal v Paříži u F. Kupky. Sudijní cesty podnikl do Itálie, Franci, Španělska a Německa. Ve své tvorbě čerpal inspiraci hlavně na Valašsku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

dražba ukončena: 14.10.2020 21:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 12.10.2020 15:45:00 3979