Kresba, 24x15 cm. Signováno vpravo nahoře Fr. Podešva 40. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1893 - 1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč