František Podešva - Skicy žen

Kresba, 24x15 cm. Signováno vpravo nahoře Fr. Podešva 40. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

50308. Skicy žen
Dražba ukončena:14.10.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.10.2020 15:45:00 3979