František Podešva - Hospodář

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 36x24 cm. Signováno vpravo dole Fr. Podešva. Rámováno.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1893 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

123435. Hospodář
Zbývá:9 dnů, 6 hodin
Konec dražby:25.09.2024 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 100 Kč