František Pitner - Slečna Skořice

Kombinovaná technika, 40x40 cm. Signováno dole uprostřed F. Pitner 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1955

77473. Slečna Skořice
Dražba ukončena:26.05.2022 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč