František Pitner - Podzimní odlet

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole F. Pitner 16. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1955

91660. Podzimní odlet
Dražba ukončena:30.03.2023 22:07:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč