František Pitner - Podzim I

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vlevo dole Pitner 23.. Nerámováno.

o autorovi: 1955

100799. Podzim I
Dražba ukončena:20.08.2023 20:18:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč