František Pitner - Pocta Kamilu Lhotákovi

Akryl na plátně, 60x30 cm. Signováno dole uprostřed F. Pitner 2011. Nerámováno.

o autorovi: 1955

83874. Pocta Kamilu Lhotákovi
Dražba ukončena:28.09.2022 22:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč