František Pitner - Pierot

Akryl na plátně, 56x46 cm. Signováno vpravo dole F. Pitner 18. Nerámováno.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1955

94972. Pierot
Dražba ukončena:01.06.2023 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč