František Pitner - Noe

Nejdelší strana: 40 cm

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno dole uprostřed F. Pitner 06 2024. Rámováno.

o autorovi: 1955

120321. Noe
Dražba ukončena:21.07.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč