František Pitner - Mechanický ptáček

Kombinovaná technika, 40x40 cm. Signováno vpravo dole F. Pitner 19. Nerámováno.

o autorovi: 1955

72767. Mechanický ptáček
Dražba ukončena:23.02.2022 20:32:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 23.02.2022 20:29:59 841