František Pitner - Loď na hlavě

Akryl na plátně, 39x28 cm. Signováno vpravo nahoře F. Pitner 2015. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1955

87662. Loď na hlavě
Dražba ukončena:14.12.2022 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 05.12.2022 6:30:05 8103