František Pitner - Hovořit o pokladu

Kombinovaná technika, 40x50 cm. Signováno vlevo nahoře F. Pitner 2022. Nerámováno.

o autorovi: 1955

86363. Hovořit o pokladu
Dražba ukončena:30.11.2022 22:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč