František Pitner - Harlekýn

Akryl na plátně, 31x30 cm. Signováno vlevo dole F. Pitner 2020. Rámováno.

Pozn.: Rozměr s rámem: 40x40cm.

o autorovi: 1955

83734. Harlekýn
Dražba ukončena:28.09.2022 20:40:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč