František Pitner - DÍvka s ptáčkem

Kombinovaná technika, 40x40 cm. Signováno vpravo dole F. Pitner 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1955

86468. DÍvka s ptáčkem
Dražba ukončena:01.12.2022 21:31:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč