František Pitner - Autoportrét

Akryl na plátně, 60x60 cm. Signováno nahoře na plintě F. Piner 20. Nerámováno.

o autorovi: 1955

92621. Autoportrét
Dražba ukončena:12.04.2023 21:17:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč