František Pergler - Na dříví v lese

Olej na kartonu, 100x120 cm. Signováno vpravo dole Fr. Pergler 55. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

František Pergler
21393. Na dříví v lese
Dražba ukončena:28.06.2018 18:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč