František Pečinka - Ze Slovácka

Olej na kartonu, 24x28 cm. Signováno vlevo dole Pečinka. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 38 cm

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
152223. Ze Slovácka
Dražba ukončena:11.01.2026 20:05:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč