František Pečinka - Podzimní krajina

Olej na kartonu, 50x69 cm. Signováno vpravo dole Pečinka 1901 Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
151802. Podzimní krajina
Dražba ukončena:28.12.2025 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 28.12.2025 21:30:57 16593
1 000 Kč 19.12.2025 22:35:20 17444