Olej na kartonu, 32x42 cm. Signováno vlevo dole Pečinka. Rámováno.
Nejdelší strana: 55 cm
o autorovi: 1869 - 1917
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč