František Pavelka - Schoulená

Lept, 40x29 cm. Signováno vpravo dole tužkou Pavelka. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Rám poškozen.

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

62852. Schoulená
Dražba ukončena:11.08.2021 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 29.07.2021 19:59:56 1101