František Pavelka - Odvrácený akt

Kresba, 24x19 cm. Signováno vpravo dole Pavelka 1933. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: V papíře místy skvrnky.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1894, Nechanice - 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

doporučujeme
119495. Odvrácený akt
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:55:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 700 Kč