Kresba, 116x75 cm. Signováno vlevo dole Pavelka 1948. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1894, Nechanice - 1948
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč