František Pařízek - Zátiší s ovocem

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole F. Pařízek. Rám.

17328. Zátiší s ovocem
Dražba ukončena:28.03.2018 21:37:18
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč