František Nikl - Soubor 3 olejomaleb

Oleje na kartonu, 34x24 cm, 44x21 cm a 38x27 cm, signovány vpravo dole F. Nikl, olištovány.

Pozn.: Mírně poškozeny.

5852. Soubor 3 olejomaleb
Dražba ukončena:26.10.2016 19:39:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč