František Nedvěd - Pražský hrad

Olej na plátně, 9x6 cm. Signováno dole uprostřed F. Nedvěd 71. Rám, sklo.

o autorovi: 1919, Kladno

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

84846. Pražský hrad
Dražba ukončena:09.10.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.10.2022 19:59:20 6147